İlçemizde  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Kaymakamlığımız önünde Atatürk Büstüne çelenk sunma ile başladı. Ardından Kapalı Spor Salonunda çeşitli etkinlikler, şiirler ve gösteriler ile kutlandı.
          Program sonunda Kaymakamlığımızın düzenlemiş olduğu  Sebastapolis Kupası Voleybol Turnuvası Birincisi Gazi Osman Paşa Mahallesi Takımının kupasını ve ödülünü, ikinci olan  Biz bize  Takımının kupasını, üçüncü olan Fatih Takımının kupasını İlçe Kaymakamımız  Sayın Recep KOŞAL verdiler.
         Sulusaray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Ortaokullar arası Erkekler Voleybol Turnuvası Birincisi olan Şehit Mehmet Güder İmam Hatip Ortaokulu Takımının kupasını, İkinci olan Ataürk Ortaokulu Takımının kupasını ve üçüncü olan Fatih Ortaokulu Takımının kupasını Belediye Başkanı Halil Demirkol verdiler.
        Sulusaray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Ortaokullar arası Kızlar Voleybol Turnuvası Birincisi olan  Şehit Mehmet Güder İmam Hatip Ortaokulu Takımın kupasını, ikinci olan Atatürk Ortaokulu Takımının kupasını ve üçüncü olan Fatih Ortaokulu Takımının kupasını İlçe Emniyet Amiri Vekili Fatih ÇOŞKUN verdiler.
        Sulusaray İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Ortaokullar arası Futsal Turnuvası Birincisi olan Atatürk Ortaokulu Takımın kupasını, ikinci olan Fatih Ortaokulu Takımın kupasını  ve üçüncü olan Şehit Mehmet Güder İmam Hatip Ortaokulu Takımının kupasını İlçe Jandarma Komutanı Yüksel HATİK verdiler.
       İlçemizde kurumlar arası yapılan Masa Tenisi Turnuvası birinci olan Mehmet GEÇİLİ'nin madalyasını ve ödülünü, ikinci olan Uğur AKÇAY'ın madalyasını ve ödülünü, üçüncü olan Şeref İYİCE'nin madalyasını İlçe Milli Eğitim Müdür Zakir ALMA verdiler.